سخنی با همکاران گرامی به مناسبت پنجم شهریور، روز داروساز
یقینا بر کسی پوشیده نیست که از پنجم شهریور سال ۱۳۹۸ تا پنجم شهریور سال ۱۳۹۹ نه تنها کشور ما بلکه جهان دچار دگرگونی و تحولی اساسی گردید که به دور از هرگونه داوری دارای اثرات عمیق بر ارکان جوامع بشری بوده است و آنچه در عمل تحسین جهانیان را برانگیخت، ایثار و از خود گذشتگی کادر درمان در تمامی جوامع بوده است که با نهایت افتخار داروسازان نیز به عنوان مدافعان خط اول دفاع از جان انسان ها در عرصه سلامت مردم به خصوص سنگر داروخانه به وظایف انسانی خود عمل نموده و علیرغم تمامی ناروایی ها و کژ اندیشی ها اثری ماندگار در این عرصه از خود به جا گذاشته و در پیشگاه ایزد منان و مردم عزیزمان سربلند گردیدند.
انجمن داروسازان استان البرز ضمن تسلیت ایام عزاداری حسینی به تمامی داروسازان متعهد و معتقد، سالروز میلاد حکیم محمد ابن زکریای رازی را به همکاران پرتوان و سختکوش تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی صبر و استقامت در راه پر فراز و نشیب خدمت، به همراه طول عمر و بهروزی برای تک تک عزیزان داروساز و خانواده گرامیشان می نماید.
روزتان مبارک. ایامتان بکام. دبیرخانه انجمن داروسازان استان البرز

پبام تبریک دکتر پوررستمی معاونت محترم غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز👇👇👇

با عرض ادب سلام و احترام
فرا رسیدن روز پنجم شهریورماه زاد روز بزرگداشت حکیم فرزانه محمد زکریای رازی و روز داروساز را خدمت تمامی داروسازان استان صمیمانه تبریک عرض نموده و برای این مدافعین سلامت و عزیزان پر تلاش ارزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون ارزومندم. بنده به عنوان کوچکترین عضو خدمتگزار این قشر بزرگوار، فرهیخته و دانشمند دست تک تک این گرامیان را به پاس قدردانی از زحمات آنان می بوسم. خداوند یار و مددکار همگی شما خوبان باد. ارادتمند همگی پوررستمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *